RENT

Ilości sprzętu są większe niż te podane w systemie. W przypadku chęci wynajmu większej liczy prosimy o kontakt indywidualny z Biurem 
+48 511 99 22 99
rent@5the.pl

Posiadamy atrakcyjną ofertę wynajmu profesjonalnego sprzętu. Ilość oraz uniwersalność proponowanego asortymentu sprawia, że może on być przeznaczony zarówno na konferencje, szkolenia, pikniki firmowe, jak również na przyjęcia, eleganckie spotkania czy bankiety okolicznościowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gwarantujemy także obsługę oraz logistykę jak i wszelkie dogodności, które przyczynią się do efektywnego zrealizowania Państwa wydarzenia. Proponujemy wynajem sprzętu pojedynczego lub w pakiecie, z pełnym zapleczem logistycznym (obsługa i montaż urządzeń, transporty).

Posiadamy internetowy system wypożyczania sprzętu eventowego i gastronomicznego, który wraz z naszym systemem logistycznym powoduje, że jesteśmy w stanie zawsze na czas dostarczyć to czego Państwo potrzebują.

Regulamin wypożyczalni

I. REZERWACJA

1. Rezerwację uważa się za potwierdzoną z chwilą dokonania płatności wymaganej przedpłaty – w wysokości i terminie wskazanym w e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji.
2. REZERWACJA NA ZAPYTANIE – w przypadku braku dostępności miejsca noclegowego online może być zaoferowana Rezerwacja Na Zapytanie. Potwierdzenie dostępności terminu (lub jego braku) oraz informacje o sposobie uiszczenia przedpłaty zostaną przesłane e-mailem.

II. ANULOWANIE I ZMIANY REZERWACJI

1. Niewpłacenie przedpłaty w wymaganym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
2. W przypadku anulowania rezerwacji wniesiona przedpłata nie podlega zwrotowi.
3. Anulowanie lub zmiana rezerwacji są możliwe poprzez link zawarty w w e-mailu lub przez kontakt z Obsługą. Skorzystanie z linka w e-mailu umożliwia automatyczne, natychmiastowe anulowanie rezerwacji, co zgodnie z ust. II pkt. 2 nie oznacza zwrotu wniesionej przedpłaty.
4. Niewykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z terminu rezerwacji bądź wcześniejszego wyjazdu, nie skutkuje obniżeniem lub zwrotem części płatności za usługę.

III. USTALENIA KOŃCOWE

Osoba dokonująca rezerwacji online ponosi odpowiedzialność za prawidłowość danych podanych w formularzu rezerwacyjnym. Obiekt noclegowy nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy wybór terminu pobytu lub błędnie wprowadzone dane w formularzu. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, których nie można skorygować poprzez edycję rezerwacji, prosimy o pilny kontakt z Recepcją.
Dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt”, w górnej części kalendarza rezerwacji oraz w e-mailach.